Naše ubytování

Chalupa je určena pro maximální počet až 20 osob (dále možnost přistýlky i dětských postýlek), dobrých lidí se dycky vejde...

Exteriér a interiér

chalupy je stylový, moderní a hravý. Chalupa je umístěna v okrajové a klidné části obce, s absolutním soukromím, parkováním u chalupy a krásným výhledem do volné přírody. Je vyhledávána především rodinami s dětmi, pro děti máme dětskou židličku, stupátka, redukci na WC, skvěle vybavenou dětskou hernu a venkovní dětské hřiště s hračkami. Chalupa je obklopena rozsáhlým, oploceným a udržovaným pozemkem. F přízemí se nachází společenská místnost s krbem, posezením, vstupem do vinného sklípku. F prvním patře vejdeme do moderně vybavené kuchyně, s myčkou, indukční varnou deskou, odsávačem, vestavěnou mikrovlnou troubou, horkovzdušnou troubou, lednicí, mrazákem, vinotékou, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Kuchyňská linka je vybavena dostatečným množstvím nádobí a vším potřebným na vaření. Součástí kuchyně je jídelní kout s posezením pro 10 osob a vstup do podkrovní herničky pro děti, vybavené hračkami od nejmenších až po náctileté. Kdo si hraje nezlobí!

Z kuchyně vstoupíme

do haly s odpočinkovým gaučem, televizí, samostatným WC a posezením až pro 25 osob. Ze společenské místnosti je přístup do 4 samostatných pokojů a pátý pokoj se nachází v přízemí chalupy. Všechny horní pokoje jsou vybavené TV, vlastním bezpečnostním systémem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, podlahovým topením, WC a umyvadlem. Celá chalupa včetně venkovního posezení má Wi-Fi připojení zdarma. Na oplocené zahradě je pro Vás k dispozici luxusní vířivka pro 6 osob, venkovní posezení a gril. V letních měsících možnost využití posezení na zastřešené terase u hlavní haly - pro snídaně, obědy i večeře Fklidu, dětské skluzavky, pískoviště a houpačky. Možnost zapůjčení pivního výčepu, grilu na vepřovou kýtu (Fklidu - "Prasopeč"). Kolárnu pro cyklisty taky máme!

Fotogalerie chalupy

Říká se “jeden obrázek je jako tisíc slov...“, no asi na tom něco bude, tak pozorně “poslouchejte“ :).